Úspěch v krajském kole Biologické olympiády

Úspěch v krajském kole Biologické olympiády

Ve čtvrtek 23. května se žákyně sedmé třídy Anna Pátková zúčastnila krajského kola Biologické olympiády, do kterého postoupila po vítězství v kole okresním. Soutěž se skládala ze tří částí: vědomostního testu, poznávání živočichů a rostlin a z laboratorní práce. Olympiáda vyžadovala dlouhodobou přípravu, soutěžící dostali k nastudování odborný text, ke kterému směřovaly otázky vědomostního testu. Soutěže se zúčastnilo 15 nejlepších žáků z celého kraje a Anička v této silné konkurenci dokázala zvítězit. Gratulujeme! Na základě tohoto úspěchu jsme Aničku nominovali do soutěže Talent Vysočiny.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)