Klub přátel školy

Klub přátel školy při ZŠ a MŠ Velká Losenice, spolek je sdružení rodičů žáků navštěvujících ZŠ a MŠ ve Velké Losenici.

Cílem činnosti spolku je podpora partnerství a užší spolupráce mezi rodiči a školou. Dále je to finanční podpora rozvoje školy (dotace a granty), spoluúčast na mimoškolních akcích pořádaných školou, zájmová činnost a pomoc při odstraňování rizikového chování žáků školy.

Rodiče si ze svého středu vybírají v každé třídě 1-2 třídní důvěrníky, kteří komunikují jak s rodiči, tak s vedením školy a hledají cesty, jak udělat dětem školu zajímavější a příjemnější tak, aby to bylo pro děti i učitele místo, kam chodí rádi.

Důvěrníci pak volí ze svého středu předsedu.

Stanovy spolku

Sídlo spolku: ZŠ a MŠ Velká Losenice, č.p. 248
IČO: 04555651
Č.ú.  2500918925/2010, Fio banka
Předsedkyně pro rok 2021-2023 :  Karin Jajtnerová
Účetní: Květa Černá

 

 

Školní rok 2020/2021 byl téměř celý poznamenán covidem a vyučování probíhalo online. Rodiče tedy svoje potřeby komunikovali individuálně přímo se školou. I po návratu do školy se dbalo na omezování kontaktu mezi třídami, školní výlety byly zrušeny a společné akce se nepořádaly. 

 

Z činnosti KPŠ:

1. Nákup náhradních roušek do každé třídy.

2. Návrh oslovit jinou společnost zajišťující primární prevenci - Etické dílny od Hope4kids, z.s. (dosud zajišťuje Ponorka, Žďár nad Sázavou)

3. Komunikace mezi důvěrníky. 

4. Příspěvek na adaptační kurz pro žáky 6.tříd - 7 tis. Kč

 

Aktivity KPŠ v dřívějších letech nalezenete zde.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)