Polsko (23.5. – 26.5.2024)

 

Konečně jsme se dočkali. Ve čtvrtek ráno vyrazilo 20 našich žáků v doprovodu p.ředitelky Dobrovolné, p. učitelky Králíčkové a p. učitelky Zezulové na návštěvu do základní školy ve městě Biezyn u Lešna v Polsku. Zde na nás čekal bohatý program, krásné ubytování a v neposlední řadě také skvělé jídlo. 

Jedno dopoledne jsme strávili návštěvou výuky, do které byli žáci aktivně zapojeni.  Absolvovali jsme také návštěvu hřebčína, prohlídku v továrně na skleněné ozdoby, procházku k nedalekému jezeru a jízdu na zábavném mini vláčku. Večer bylo grilování, sportovní aktivity a poslední den tradiční diskotéka.

Výlet do Polska se opravdu vydařil. Budeme se těšit na další návštěvu, která by měla být na podzim zase u nás, ale tentokrát přivítáme pouze dospělé z Polska.


Zobrazení: Alba | Podle data

Polsko


tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)