Poděkování rodičům

Vážení a milí rodiče,

snad už se nám blíží také úplný návrat žáků II. stupně do školy a proto bych ráda vám všem poděkovala za nesmírnou trpělivost a podporu dětí při tom nekonečně dlouhém období distanční i rotační výuky. Uvědomujeme si, jak náročné pro vás i děti toto období muselo být a snažili jsme se být vám k dispozici, jak jen to bylo v našich silách.

Velmi si vážím toho, že jste respektovali nastavení rozvrhů, rotace tříd, omezení provozu školní družiny, mateřské školy, všechna hygienická opatření a nakonec i samotné testování ve škole. Ať už jste měli nebo máte kdokoli z vás jakýkoli názor i na všechna další vládní opatření, nikdo z vás škole situaci neztěžoval. Nikdo nevznášel negativní prohlášení na adresu školy, a pokud se výjimečně vyskytla nějaká výhrada, tak velmi korektně. Snažili jsme se vždy neprodleně reagovat.

Vyjadřuji velké díky a respekt všem rodičům našich žáků, tedy i těm, kterým se třeba nedařilo zvládnout situaci úplně tak, jak chtěli, a těším se na další spolupráci v lepších časech.

S přátelským pozdravem

Mgr. Marie Dobrovolná, ředitelka školy

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)