Peříčkový týden – Pečeme dětem

Peříčkový týden – Pečeme dětem

V pondělí 25. března se naše škola zapojí v rámci charitativního projektu Pomozte dětem do akce Peříčkový týden. Tento projekt je spojený s celonárodní veřejnou sbírkou, kterou pořádá Nadace rozvoje občanské společnosti ve spolupráci s Českou televizí. Maskotem sbírky je žluté Kuře se záchranným kruhem. Pomozte dětem poskytuje finanční příspěvky na přímou a účinnou pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem do 18 let v celé České republice. Hlavním posláním projektu je umožnit dětem v celé České republice žít kvalitnější a radostnější život navzdory hendikepu a prostředí, ve kterém vyrůstají. 

V pondělí 25. března v dopoledních hodinách se budete moci v budově základní i mateřské školy a také v obci potkat s maskotem Kuřete a dětmi ve žlutých tričkách. Pokud budete chtít, přispějte do kasiček na pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem zakoupením perníčku ve tvaru kuřete. V případě příspěvku vyššího než 50,- Kč dostanete jako symbolický dárek peříčkovou brož.

Děkujeme, že pomáháte.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)