Odměny za vědomostní soutěže

V letošním školním roce byli naši žáci velmi úspěšní ve vědomostních soutěžích, pět z nich se dokonce umístilo v okresních kolech na stupních vítězů a získalo tak od pořadatele soutěží (Active – Středisko volného času Žďár nad Sázavou) poukázku na nákup sportovních potřeb. Za 2. místo v Olympiádě v anglickém jazyce Kristýna Kubíčková (8. A), za 2. místo v Olympiádě v německém jazyce Hana Malá (9. A), za 3. místo v Dějepisné olympiádě Jan Nepomuk Jajtner (8. A), za 2. místo v Zeměpisné olympiádě Anežka Jajtnerová (6. třída) a za 1. místo v Biologické olympiádě Anna Pátková (7. třída). Anička zvítězila dokonce i v kole krajském. Nominovali jsme ji do soutěže Talent Vysočiny. Všem jmenovaným blahopřejeme. Poukázky jim budou slavnostně předány na konci školního roku

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)