Návštěva Krajské knihovny Vysočiny a Státního okresního archivu Havlíčkův Brod

Ve středu 21. září žáci 6. a 7. tříd absolvovali exkurzi Krajské knihovny Vysočiny a Státního okresního archivu v Havlíčkově Brodě. V Krajské knihovně je paní knihovnice provedla novou budovou, seznámila je s jejím provozem, ukázala jim, jak vyhledávat v katalozích, a představila další možnosti využití knihovny jako místa vzdělávání i odpočinku. Po samostatné prohlídce brodského náměstí žáci zamířili do Státního okresního archivu, kde je pan Mgr. Miroslav Kružík seznámil s provozem archivu, vysvětlil principy a zásady archivnictví a ukázal jim některé zajímavé a vzácné listiny ze sbírek archivu. Velmi mu tímto děkujeme za vstřícný přístup a velice poutavou exkurzi.


Zobrazení: Alba | Podle data

Exkurze HB


tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)