LVK Rokytnice nad Jizerou - 2. a 3. den

2. den

Po vydatné snídani v podobě švédských stolů jsme opět vyrazili na svah. Družstvo pokročilých lyžařů se rozšířilo o další členy a vyjelo čtyřsedačkovou lanovkou až na vrchol Lysé hory. Mohli se kochat nádherným pohledem na hustá bílá oblaka připomínající moře pod nimi a na azurově modrou oblohu. Začátečníci pilně trénovali  na svahu za chatou. Večer jsme hráli společenské hry.

3. den

Třetí den bývá odpočinkový, proto jsme lyžovali jen dopoledne. Na velké sjezdovky jsme vyjeli již všichni, počasí bylo nádherné.  Odpoledne jsme vyrazili na procházku k nedaleké chatě s občerstvením. Při návratu nás uchvátil pohled na západ slunce nad údolím. Večer jsme opět hráli společenské hry.


Zobrazení: Alba | Podle data

2. a 3. den


tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)