Kino Vysočina - Planeta Země 3000

Kino Vysočina - Planeta Země 3000

Žáci 4. až 9. ročníku navštívili 29. 5. 2023 kino Vysočina, kde je čekal výukový program projektu Planeta Země 3000 "Magický Senegal".

Planeta Země 3000 je kulturní projekt s přírodovědně-historicko-zeměpisným přesahem. Projekt probíhá formou nejmodernějších multimediálních projekcí poutavých fotografií, dynamických videosekvencí, pestrých animací, map a didaktických nákresů za doprovodu autentických zvuků, hudby a naživo komentovaného výkladu reportéra. Cílem projektu je nejenom kulturní zážitek, ale také přiblížení krás i aktuálních problémů našeho světa. Žáky chtějí motivovat ke vzdělávání a sebe rozvoji, vést k úctě, pokoře a zájmu o okolní svět.

Home - planetazeme3000.cz

Program je ve Velké Losenici tradiční, naše žáky baví, přispívá k zamyšlení se a vytvoření životních hodnot.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)