English book week

V týdnu od 6. – 10. února probíhal ve škole v rámci výuky anglického jazyka týden s anglickou knihou. Během tří vyučovacích hodin se žáci od třetího do devátého ročníku začetli do vybrané knihy v angličtině a následně zpracovávali pracovní listy zaměřené na porozumění čteného. Nabídka literatury byla pestrá. Děti si mohly zvolit dle své úrovně jazyka četbu zjednodušenou, někteří čtenáři se však s chutí pustili do textu původního. V průběhu většiny hodin vládlo v učebnách ticho, které signalizovalo, že žáky obsah knih zaujal a snaží se mu co nejvíce porozumět. Věříme, že projektový týden English book week byl pro řadu dětí motivací k další četbě v angličtině. Vždyť právě čtení je jedním z efektivních způsobů učení a je jako stvořené pro zdokonalování se ve znalosti cizího jazyka.


Zobrazení: Alba | Podle data

English book week


tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)