Beseda s panem starostou

V úterý 15. listopadu navštívila 6. třída v rámci občanské výchovy Obecní úřad ve Velké Losenici. Děti zde strávily dvě vyučovací hodiny na besedě s panem Radkem Pátkem, starostou obce. Skupinky žáků představily několika slovy vesnici, odkud pochází. Poté pan starosta vyprávěl dětem o tom, jak funguje obecní úřad, co je obecní zastupitelstvo a rada, co je náplní práce starosty či jaké má obec do budoucích let plány. V druhé části měla třída pro pana starostu připraveny dotazy. Na závěr setkání se děti s panem Pátkem vyfotografovaly. Beseda se všem líbila a žáci se dozvěděli mnoho informací k probíranému učivu.


Zobrazení: Alba | Podle data

Beseda s panem starostou


tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)