Běh pro hospic – zúčastnili jsme se

Zareagovali jsme na výzvu Domácího hospice Nové Město na Moravě a v sobotu 11. října se dvě členky pedagogického sboru naší školy zúčastnily charitativního běhu v areálu u přírodního koupaliště v Novém Městě. Nálada byla sportovní, sluníčko hřálo tak akorát a trasa v délce 6 km vedla z větší části po příjemných lesních cestách. Odměnou v cíli bylo malé občerstvení a dárek v podobě propisovací tužky s logem hospice a emotivním textem, který si každý účastník běhu doplnil sám za sebe „Než umřu, chci….“ Atmosféru doplnilo také vystoupení slavného novoměstského rodáka, horolezce Radka Jaroše, který mluvil o svých snech a tom, že za každým splněným snem je také velká dávka odříkání a dřiny. A jaké sny máte vy? Budeme rádi, když se k nám v příštím roce na startu běhu přidáte.

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)