Zelený tým - Filmový festival

Pro svůj zelený tým jsem během distanční výuky připravila projekt Filmový festival. Čekalo nás mnoho práce i informací k samotnému tvoření filmu. Nahlíželi jsme na něj ze všech stran. Byli jsme diváci, kteří si užívali pohádek, krátkých filmů a již také víme, jak se správně chovat na kulturních akcích. Následovalo zajištění kvalitního přístroje. Nezbývalo, než si jej vyrobit a tak jsme se stali kameramany a fotografy. Materiál jsme sbírali v naší obci a vznikl dokumentární film "Velká Losenice na dlani," který představíme společně na začátku školního roku filmovou výstavou ve vestibulu školy. Film jsme sestříhali, ozvučili, a získali dostatek materiálu na filmové pásky, nechyběla ani filmová klapka. Uskutečnění školního filmového festivalu nebylo jednoduché, protože pozvat tolik známých tváří to chce odvahu. Ta nám však nechyběla a také pomohli rodiče, kterým patří velké poděkování. Náš červený koberec využilo a pozvání přijalo velké množství filmových, sportovních i pohádkových hvězd. Pro své VIP hosty, kteří nemohli chybět, jsme připravili bohaté občerstvení v podobě popcornu, sladkých lízátek a nanuků. Odměnou pro nás všechny byl velký a zasloužený potlesk, písnička a v neposlední řadě pochvalný list se sladkou odměnou. Všichni jsme si to užili na výbornou.

 


Zobrazení: Alba | Podle data


tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)