Vyhodnocení soutěží

Za uplynulé období jsme ve škole uzavřeli několik projektů a soutěží. Naše škola se zapojila do projektu Místního akčního plánu Žďár nad Sázavou - Velikonoční přáníčka pro seniory. Jedna naše žákyně byla vylosována a získala od MAPu diplom a poukaz do prodejny WIKI v hodnotě 500 Kč. Několik dalších žáků škola ocenila sama, protože jejich přáníčka byla velmi pečlivě zpracovaná, a nebo jich některé děti vyrobily více. Tito žáci dostali také diplom a poukázky do prodejny WIKI v hodnotě 250 Kč.

Dlouhodobá výzva ke zpracovávání tématu dopravní výchovy některé děti zaujala a v době distanční výuky zpracovaly pěkné informační materiály. Jako ocenění získaly poukaz v hodnotě 300 Kč do prodejny sportovních potřeb Highland ve Žďáru nad Sázavou, kde si mohou vybrat doplňkové vybavení na kolo.

Výzva ke zpracování tématu Nakládání s odpady už tolik nezaujala, ale sourozenci z jedné rodiny s pomocí tatínka vytvořili moc hezké animační video s figurkami ze stavebnice Lego a to jistě zaslouží také odměnu – poukaz do prodejny WIKY v hodnotě 250 Kč.

Všem aktivně zapojeným žákům děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme.

Původně měli účastníci soutěží k dopravní výchově dostat doplňkovou výbavu na kolo a soutěžící v tématu odpady výlet do vybraného Eko centra. Protože ale zapojených žáků bylo velmi málo, rozhodli jsme se odměnit aktivitu jednotlivých účastníků poukazy. Snad udělaly radost.

Ukázky prací: foto v příloze + odkaz na video níže

https://drive.google.com/file/d/1cTgaNv_0nKbhDTEmApH1hRFTjo4nEqe7/edit

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)