Velikonoční přání pro seniory

Velikonoce jsou symbolem naděje a znovuzrození. Pojďme udělat něco, co zahřeje u srdce nás i seniory těžce zkoušené izolací v covidové době. Cílem této aktivity je podpořit mezigenerační vztahy a solidaritu, zvýšit úctu a pochopení ke starším lidem.

V rámci projektu Místní akční plán vzdělávání Žďár nad Sázavou nabízíme dětem MŠ i žákům ZŠ zapojení do výroby velikonočních přáníček pro seniory. Výtvarné techniky, formát i literární zpracování jsou libovolné. Všechna přáníčka budou předána seniorům v domovech a penzionech pro seniory ve Žďáru a okolí. Ze všech zapojených škol bude vylosováno 10 přáníček, jejichž autoři budou odměněni poukázkou v hodnotě 500 Kč do prodejny WIKY (hračky, papírnictví, sport) ve Žďáru nad Sázavou.

Přáníčka vhazujte do poštovní schránky na budově školy nebo předejte paní sekretářce ve škole v pracovních dnech v době od 7 do 13 hodin nejpozději do středy 17. března 2021.

Na vaše přáníčka se těšíme nejen my, ale hlavně osamělí senioři.

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)