Slavnostní předávání certifikátů Cambridge English

V loňském školním roce probíhaly v naší škole opět kurzy Cambridge English, které navštěvovali zájemci od 5. – 9. třídy. Čtyři z nich skládali po ukončení kurzu zkoušku a byli velmi úspěšní. Natálie Stejskalová, Barbora Balcarová a Adam Pibil (v tuto dobu již studenti prvního ročníku středních škol) absolvovali zkoušku PET (úroveň B2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky), která se rovná úrovni zkoušky maturitní. Karolína Holasová, nyní žákyně deváté třídy, vykonala zkoušku KET také s vynikajícím výsledkem na úrovni B1 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. V pátek 2. září se naši šikovní angličtináři zúčastnili slavnostního předávání certifikátů v sále Staré radnice v Havlíčkově Brodě. A byli jsme na ně patřičně hrdí!

Cambridge English jsou nejrozšířenější jazykové certifikáty na světě. Zkoušky jsou založeny na výzkumu efektivní výuky a studia. Motivují lidi všech věkových kategorií a schopností, aby se učili angličtinu a rozvíjeli praktické znalosti pro reálný život. Každá zkouška se zaměřuje na jednu jazykovou úroveň a pomáhá studentům zlepšovat jejich komunikační dovednosti krok za krokem. Věříme, že v tomto školním roce budou naši žáci kurzy navštěvovat se stejnou chutí a nadšením a třeba zopakují úspěšné zakončení podobně jako jejich spolužáci.


Zobrazení: Alba | Podle data

Certifikáty Cambridge English


tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)