Projekty velikonočního týdne

Milí žáci,

tento týden se všichni jistě těšíte na velikonoční svátky, a proto jsme pro vás připravili školu tak trochu jinak. Vaši učitelé pro vás vymysleli spoustu zajímavých úkolů, které můžete plnit venku i doma. Přehled úkolů máte v příloze této aktuality na webu a také ve svých třídních teamech na MS Teams. Vysvětlili vám je i třídní učitelé v pondělí ráno na třídnických hodinách. Děti z I. stupně se budou řídit pokyny a doporučeními svých učitelů a někdy budou potřebovat i pomoc rodičů. Prosíme tímto rodiče nejmenších školáků, aby si udělali čas třeba i v odpoledních hodinách a pomohli dětem vybraný úkol splnit. Žáci II. stupně mohou pracovat zcela samostatně.

 

Při každé aktivitě myslete na bezpečnost.

  • Pohybujte se pokud možno po chodnících nebo vedlejších cestách
  • Dávejte pozor při přecházení silnic
  • Pokud pojedete na kole, myslete na to, že jste účastníky silničního provozu (nezapomeňte helmu)
  • Při všech aktivitách dodržujte aktuální vládní opatření
  • Seznamte své rodiče s projektem, sdělte jim, kam jdete a jakou aktivitu jste si vybrali

 

Přejeme vám dobrý výběr aktivit a zábavu při jejich plnění. Nezapomeňte, že máte zpracovat a odevzdat povinně dva vybrané úkoly. Zájemci mohou splnit úkolů i více.

TAK S CHUTÍ DO TOHO A PŮL JE HOTOVO!

Příloha: projekty velikonočního týdne

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)