Přechod na distanční výuku žáků 1. a 2. třídy

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády ze dne 26. 2. 2021 potvrzji nově distanční výuku také pro žáky 1. a 2. třídy od pondělí 1. 3. 2021. Bližší informace k výuce podají v pondělí v rámci online třídnické hodiny třídní učitelé. Zároveň  tímto dnem dochází k přerušení provozu MŠ do odvolání. Rodiče dětí do 10 let mají nárok na ošetřovné a od školy již nepotřebují žádné potvrzení. 

Dále na základě výhrad rodičovské veřejnosti k avizované úpravě rozvrhů v rámci distanční výuky ustupuji od svého rozhodnutí a potvrzuji pokračování distanční výuky ve všech ročnících podle stávajícího rozvrhu.

Aktuální informace, prosím, sledujte dále na webu školy.

Mgr. Marie Dobrovolná

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)