Poslední zvonění 2020/2021

Poslední zvonění ve Velké Losenici

Na závěr školního roku připravil pan starosta žákům naší školy zajímavé překvapení. Za úspěšné zvládnutí náročného školního roku s distanční výukou domluvil s hasičským muzeem v Přibyslavi a místním sborem dobrovolných hasičů poslední zvonění. Po společném slavnostním rozloučení se školním rokem a předáním vysvědčení ve třídách se ozvaly sirény. Co se to děje? Překvapení! Před školou stála historická hasičská pragovka a úplně nová hasičská dodávka sboru dobrovolných hasičů z Pořežína. Učitelé se ve třídách rozloučili se svými žáky a přesunuli se před školu, kde si děti mohly obě hasičská vozidla z blízka nejen prohlédnout, ale i nasednout do vozu a nakonec se i projet. Zvláště pro děti z I. stupně to byla velká atrakce a podívaná. Páni hasiči spolu s poděkováním dostali medaili s logem školy a poděkování za milé překvapení patří také panu starostovi.


Zobrazení: Alba | Podle data

Poslední zvonění 2020/2021


tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)