Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě

V pátek 14. 10. navštívili žáci 8. a 9. tříd Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě. Akce probíhala v KD Ostrov a v budově Krajské knihovny Vysočiny. Žáci se seznámili s průběhem veletrhu, mohli se zúčastnit doprovodných akcí, např. křtu knihy Markéty Hejkalové, u kterého byl jakožto kmotr přítomen předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil. Měli také jedinečnou příležitost osobně se setkat se známými spisovateli. Pro žáky byla návštěva této celorepublikově významné akce zajímavou zkušeností. V rámci vstupenky na veletrh byl i volný vstup do Galerie výtvarného umění, což někteří využili a prohlédli si výstavu děl Daisy Mrázkové a stálou expozici. Tyto akce zvyšují kulturní povědomí žáků a nedají se nahradit sebelepší výukou ve školních lavicích.


Zobrazení: Alba | Podle data

Podzimní knižní veletrh - 8. a 9.r.


tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)