Omezení vstupu do školy

Vážení rodiče,

obracím se na vás s prosbou k omezení vstupu do školy pouze na nejnutnější případy. Škola jako instituce dodržuje metodický pokyn MŠMT - zvýšená osobní i provozní hygiena, časté větrání, desinfekce povrchů, omezený pohyb žáků po škole, nemísení tříd apod. Mezi další opatření patří také omezení vstupu dalších osob do budovy školy. Na dveřích hlavního vchodu je upozornění, které někteří rodiče nerespektují. Znovu prosím, před vstupem do školy vždy zvoňte na kancelář sekretářky případně odpoledne na školní družinu, vyčkejte na příchod zaměstnance školy a použijte roušku.

Pomůžete nám tím udržet provoz školy po co nejdelší možnou dobu. Podle posledního metodického pokynu má hygiena o uzavření školy rozhodovat také na základě toho, jaká opatření jsou na škole dodržována.  Opatření v ZŠ se navíc liší od opatření v MŠ, což je dáno právě metodickým pokynem. Děkujeme!

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)