LVK Rokytnice nad Jizerou 6. - 11.2.2022

LVK Rokytnice nad Jizerou 6. - 11.2.2022
V neděli po 3 hodinách pohodové jízdy autobusem a krátkém výšlapu jsme dorazili k naší chatě Pod Lípami. Po ubytování si někteří žáci vypůjčili lyžařské vybavení a po večeři jsme se seznámili s lyžařským desaterem.
V pondělí ráno se žáci rozdělili do skupin podle lyžařských dovedností a začali se seznamovat s technikou lyžování. Odpoledne se ti zdatnější už odhodlali na velkou sjezdovku pod Lysou horou. V úterý výcvik pokračoval v podobném duchu a na velké sjezdovce začali lyžovat i další žáci.
Sněhové podmínky jsou výborné, nálada také, jen to počasí nám zatím moc nepřeje. Věříme, že se na nás sluníčko brzy usměje.

Den 4.
Dnes nám počasí opět nepřálo. Od rána hustě mrholilo, přesto jsme vyrazili na svah a několikrát ho pokořili. Odpoledne nás čekala krátká procházka do Rokytnice a při návratu na chatu jsme si užívali radovánky ve sněhu. Děti postavily ze sněhu třídní maskoty.

Den 5.
Dnes jsme vstali do pěkného rána zalitého sluncem a z vrcholu Lysé hory jsme shlédli do malebného údolí městečka Rokytnice.
Až na vrchol se dnes odvážili všichni účastníci zájezdu. Jejich snaha a odvaha byla oceněna lahodnou horkou čokoládou. Celý den byl zakončen tanečními kreacemi při závěrečné tancovačce.
V pátek nás čekají závody na slalomové dráze za chatou, poslední oběd a pak už jen cesta domů.

 


Zobrazení: Alba | Podle data

2022 lyžařský výcvik


tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)