Kurz AJ s rodilým mluvčím

Kurz AJ s rodilým mluvčím

Po přestávce, která byla způsobena pandemickou situací, umožnila naše škola zájemcům z 5. – 9. ročníku znovu navštěvovat kurz anglického jazyka s rodilým mluvčím. Žáky vyučoval v letošním školním roce Spencer Follett pocházející ze státu Oklahoma v USA. Cílem kurzu, který pro školy organizuje agentura English Focus, je zprostředkovat dětem intenzivní kontakt s rodilým mluvčím a poskytnout jim zážitek z interakce pouze v angličtině. Přes počáteční ostych umějí žáci lektorovi sdělit, co chtějí či potřebují. Nejinak tomu bylo i letos. Účastníci se učili nová slovíčka, fráze a prostřednictvím her a konverzačních aktivit si osvojovali anglickou gramatiku a získávali motivaci pro další zdokonalování se v tomto jazyce.


Zobrazení: Alba | Podle data

Kurz AJ s rodilým mluvčím


tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)