Kino Vysočina - Planeta Země 3000

Kino Vysočina - Planeta Země 3000

30. 5. 2022

Dětský den v letošním roce oslavily děti 4. až 9. ročníku v kině Vysočina s výukovým programem projektu Planeta Země 3000 "Madagaskar".

Planeta Země 3000 je kulturní projekt s přírodovědně-historicko-zeměpisným přesahem. Projekt probíhá formou nejmodernějších multimediálních projekcí poutavých fotografií, dynamických videosekvencí, pestrých animací, map a didaktických nákresů za doprovodu autentických zvuků, hudby a naživo komentovaného výkladu učitelky a reportéra. Cílem projektu je nejenom kulturní zážitek, ale také přiblížení krás i aktuálních problémů našeho světa. Žáky chtějí motivovat ke vzdělávání a sebe rozvoji, vést k úctě, pokoře a zájmu o okolní svět.

Home - planetazeme3000.cz

Bonusem pro nás v tomto roce bylo, že pan Adam Lelek, fotograf a cestovatel, svůj program v průběhu projekce doplňoval zajímavými poznámkami a na konci odpovídal dětem na jejich otázky.

Program je ve Velké Losenici tradiční, naše žáky baví, přispívá k zamyšlení se a vytvoření životních hodnot.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)