Informace k provozu ZŠ a MŠ od pondělí 1. 3. 2021

Vážení rodiče,

čekáme na informace vlády o provozu ZŠ a MŠ od pondělí 1. 3. 2021. Prosíme sledujte průběžně aktuality na webu školy.

Vzhledem k neúměrně dlouho trvající online výuce žáků 3. - 9. třídy a také vzhledem k předpokládanému přechodu dětí 1. a 2. třídy na online výuku od pondělí 1. 3. 2021 upravujeme rozvrh hodin ve všech ročnících tak, že snižujeme počty hodin online. Jde nám především o to, abychom děti alespoň částečně odpoutali od práce u počítače. Učitelé se budou snažit připravit materiály k samostatné práci tak, aby byly pro žáky maximálně srozumitelné a návodné. Nabízíme ve větší míře poskytovat individuální nebo skupinovou podporu žákům, kteří mají s výukou online potíže. Nutná bude předchozí domluva s vyučujícími, aby nedocházelo ke kolizi s výukou učitele v online hodině v jiné třídě. 

V pondělí 1. 3. 2021 od 8:00 hodin proběhnou ve všech třídách v distanční výuce pouze třídnické hodiny, kde budou poskytnuty další informace. Potvrzení distanční výuky pro žáky 1. a 2. třídy sledujte na webu školy stejně jako informace o provozu MŠ.

Děkujeme za pochopení

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)