Exkurze Havlíčkův Brod Krajská knihovna

Návštěva Krajské knihovny Vysočiny a Muzea Vysočiny v Havlíčkově Brodě

Ve středu 16. 3. jeli žáci 7. a 8. tříd na exkurzi do Havlíčkova Brodu. Navštívili jsme Krajskou knihovnu Vysočiny. Paní knihovnice nás provedla novou budovou knihovny, seznámila nás s jejím provozem, ukázala nám, jak vyhledávat v katalozích a představila nám další možnosti využití knihovny jako místa vzdělávání i odpočinku. Po samostatné prohlídce brodského náměstí jsme absolvovali přednášku o K. H. Borovském v Muzeu Vysočiny. Zde nás nejvíce zaujaly podzemní chodby vyzdobené ve stylu egyptské hrobky. Exkurze se vydařila, byla poučná a zábavná i díky cestování vlakem.


Zobrazení: Alba | Podle data

Exkurze Havlíčkův Brod 7., 8. třída


tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)