Sběrové akce v novém školním roce 2018-2019

V novém školním roce navazujeme na předchozí školní rok sběrem stejných druhů odpadů a pomerančové a citronové kůry, viz. příloha.

  docx 191 kB  -  

Co získávají vaše děti a škola sběrem a tříděním daných odpadů a sběrem pomerančové a citronové kůry?

PAPÍR - každá třída si sama využije peníze za sběr starého papíru. Peníze za třídu jsou vloženy do fondu KPŠ dané třídy. Informace o penězích tříd jsou vkládány na web (EVVO).

POMERANČOVÁ A CITRONOVÁ KŮRA - každá třída si sama využije peníze za pomerančovou a citronovou kůru. Peníze za třídu jsou vloženy do fondu KPŠ dané třídy. Informace o penězích tříd jsou vkládány na web (EVVO).

Z minulého školního roku teprve budou peníze vloženy, zatím nebylo sběrovou firmou vyúčtování provedeno a zasláno, vydržte!

VÍČKA - sesbíraná víčka využíváme každý rok jako charitativní dar konkrétním dětem na rehabilitaci ve specializovaných zařízeních. 

Díky našim sběrům v letech 2012 - 2015 Matěj Ptáček podstoupil rehabilitaci v lázních Adeli, Vojtěch Cimbálník zase využil víčka sběrů z let 2015 - 2018 na rehabilitaci v lázních Klimkovice. Informace a poděkování najdete také v části školního webu (EVVO).

HLINÍK - peníze získané sběrem hliníku využíváme na věcné ceny nejlepším sběračům ve všech sběrech (ocenění probíhá vždy na slavnostním zakončení školního roku).

OLEJ - peníze využíváme na pořízení pomůcek pro výuku přírodovědných předmětů, na nákup pytlů na sběry a příspěvky na akce.

Děkujeme za příspěvky do sběrových akcí!!

 

 

Schránka důvěry

anonymně do rukou ředitelky školy.

Odběr novinek

automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

Projekty

jsme zapojeni do těchto projektů...

>>> více o projektech

EVVO

Environmentální vzdělávání, výchova a osvěta

>>> více o EVVO

Galerie prací žáků

prohlédněte si práce našich žáků...

>>> zobrazit práce

Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy a Mateřské školy ve Velké Losenici.

Základní škola a Mateřská škola
Velká Losenice,

příspěvková organizace
Velká Losenice 248, 592 11
skola@losenice.cz

Dnes je 18. listopadu 2019
Svátek má Romana