Doplňující informace k provozu MŠ

Doplňující informace dle mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví ze dne 6.4.2021

Dle mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví se s účinností ode dne 12.dubna 2021 do odvolání v mateřských školách umožňuje osobní přítomnost na vzdělávání dětem mateřských škol v kmenové mateřské škole, jejichž zákonní zástupci jsou:

a) zdravotničtí pracovníci poskytovatelů zdravotních služeb, b) pedagogickými pracovníky, kteří zajišťují prezenční vzdělávání v mateřské škole, základní škole, školní družině, školním klubu, v oborech vzdělání Praktická škola jednoletá nebo Praktická škola dvouletá, nebo c) pedagogickými pracovníky školských zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy, d) zaměstnanci bezpečnostních sborů, e) příslušníci ozbrojených sil, f) zaměstnanci orgánů ochrany veřejného zdraví, g) zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, h) zaměstnanci Úřadu práce České republiky, i) zaměstnanci České správy sociálního zabezpečení a okresních správ sociálního zabezpečení, j) zaměstnanci Finanční správy České republiky.

Rodiče musí v den nástupu donést potvrzení od zaměstnavatele viz. Přihláška k poskytování péče.

Prosíme rodiče, aby pokud Vaše dítě do MŠ nastoupí, oznámili ve škole předem.

Děkujeme Mgr. Andrea Stupková.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)