Den Země

 V tomto týdnu si připomeneme 22 dubna Den Země 

Škola je pro většinu žáků zavřená, ale i tak si můžete nejen v tomto týdnu Den Země připomenout a přírodnímu prostředí v okolí vašeho domova pomoci.  

Až půjdete na procházku, vezměte si s sebou pracovní rukavice a nějakou tašku, pytel. Všímejte si po cestě věcí, které do přírody nepatří, a sbírejte odpadky, které tam neukáznění lidé zapomněli. Můžete si i počítat úlovky a soutěžit se sourozenci nebo rodiči, kdo má větší postřeh. Nakonec si u kontejnerů zopakujte, do kterého kontejneru sesbíraný odpad patří. Při sběru dávejte pozor na ostré věci i nádoby s neznámým obsahem, jejich odstranění nechte na dospělé.  

Budeme moc rádi, když nám pošlete fotografii z vašeho rodinného Dne Země, napíšete krátký příběh nebo namalujete zážitky jako obrázek. Posílat můžete přes e-třídnici: <span class="ContextualSpellingAndGrammarError SCXW113492291 BCX8" style="margin: 0px; padding: 0px; user-select: text; -webkit-user-drag: none; -webkit-tap-highlight-color: transparent; background-repeat: repeat-x; background-position: left bottom; background-image: url(" data:image="" gif;base64,r0lgodlhbqaeapedaabvzdnvzdnv="" waaach5bauaaamalaaaaaafaaqaaaiinc2qchykqgeaow="=&quot;);" border-bottom:="" 1px="" solid="" transparent;"="">příjemce - Jírková Blanka. 

 

Vzdělávací program JSNS  

si pro žáky připravil tři nové dokumentární filmy zaměřené na problematiku změny klimatu:  
Děti z mizejícího ostrovaDěkujeme za déšť Můj dopis těžařům. Žáci na druhém stupni se s filmy seznámí a budou s nimi pracovat v online hodinách. 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)