Beseda - Alkohol u žáků ZŠ

V pátek 2. prosince proběhla v naší škole beseda na téma rizika užívání alkoholu. Účastnily se jí sedmé a osmé třídy. V této věkové skupině totiž mnoho dětí prožívá první zkušenosti s pitím alkoholických nápojů. Lektorka paní Musilová ze společnosti SANANIM žáky seznámila s tím, co je to vlastně alkohol, jak byl objeven v přírodě, jak se vyrábí a nejvíce se zaměřila na negativní dopady pravidelného užívání alkoholu. Žáci byli také poučeni, jak pomoci osobě v podnapilém stavu. Beseda byla velmi poutavá, děti se aktivně zapojovaly do jejího průběhu a také diskutovaly o zkušenostech a rizicích. Hovořit s dětmi na toto téma je velmi důležité, protože právě alkohol dokáže snadno zničit nejen zdraví jednotlivců,  ale často i život celé rodiny.


Zobrazení: Alba | Podle data

Beseda - Alkohol u žáků ZŠ


tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)