Výsledky dotazníku - Hodnocení výuky na dálku 22.6.2020

22.6.2020

Zde naleznete výsledky dotazníku - Hodnocení výuky na dálku

 

 

 

 

Vyjádření k výsledkům dotazníku Hodnocení výuky na dálku

Nejprve chci poděkovat všem rodičům, kteří spolu se svými dětmi poctivě pracovali, celé období s menšími či většími obtížemi zvládli a ještě dokázali vyjádřit uznání učitelům, kteří také nebyli v lehké situaci a zvládali. Poděkování patří samozřejmě i rodičům, kteří se do dotazníku zapojili, ale šířeji se nevyjádřili. I tak přispěli významně k uzavření celého mimořádného období. DĚKUJI a DÁLE NEMUSÍTE ČÍST :-) .

Některými rodiči (bylo jich 8 z celkového počtu 127 odeslaných dotazníků) jsem velmi ostře vyzývána, abych vysvětlila, vyjádřila se nebo obhájila svá rozhodnutí z doby uzavření a poté znovuotevření školy.

Vše jsem podrobně vysvětlovala a obhajovala na schůzce KPŠ dne 11. 6. 2020 třídním důvěrníkům, na které máte možnost se kdokoli, kdykoli obrátit. Na konkrétní dotazy (ne anonymní) jsem připravena odpovědět i osobně ve škole, případně mailem nebo telefonicky.

K rozhodnutím ředitele školy

Veškerá rozhodnutí jsem činila na základě pravomocí, která mně, stejně jako každému dalšímu řediteli, byla dána vyhláškou o hodnocení výuky na dálku, manuálem MŠMT o ochraně zdraví ve školách a několika nařízeními ministerstva zdravotnictví. Podpůrnými zdroji pro mně byly webináře se školskými právníky, školními psychology nebo konzultace s úředníky školského úřadu Kraje Vysočina.

Můžete namítat, že na jiných školách to bylo jinak. ANO, bylo. Každá škola vycházela z jiných podmínek. Nelze srovnávat nesrovnatelné.

Mgr. Marie Dobrovolná

Schránka důvěry

anonymně do rukou ředitelky školy.

Odběr novinek

automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

Kalendář akcí

akce v následujícím období

Projekty

jsme zapojeni do těchto projektů...

>>> více o projektech

EVVO

Environmentální vzdělávání, výchova a osvěta

>>> více o EVVO

Galerie prací žáků

prohlédněte si práce našich žáků...

>>> zobrazit práce

Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy a Mateřské školy ve Velké Losenici.

Základní škola a Mateřská škola
Velká Losenice,

příspěvková organizace
Velká Losenice 248, 592 11
skola@losenice.cz

Dnes je 10. srpna 2020
Svátek má Vavřinec