Lyžařký kurz - den čtvrtý 10.1.2019

10.1.2019

Předposlední den našeho kurzu v Krkonoších nás přivítal hustým sněžením a mrazem kolem 6 stupňů Celsia. Mimochodem, na kurzu jsme nezažili den, kdy by nechumelilo. Alespoň máme na čem jezdit...

 

Sjezdařský výcvík pokračoval  výukou na sjezdovkách U kostea. Ač velmi silně foukalo, tratě byly pěknu upravené a byla radost na nich jezdit. Odpoledne začátečníci dokonce vyjeli poprvé kotvou a bravurně sjeli červenou sjezdovku. Zítřejší den nás čekají sjezdaře i běžkaře závody. Tak se těště na výsledky. Děti Vám je po příjezdu rády prozradí.

Po večeři následovala dětská diskotéka, kterou si všichni náležitě užili.

Předpokládaný zítřejší návrat do Velké Losenice v 17:30.

Dnešní den Tomáš Prchala: "Dnešní den se mi líbil, protože jsme celý den jezdili na červené sjezdovce a neodradil nás ani silnější vítr. Také jsme trénovali na zítřejší slalomový závod, na který se těším a docela si věřím. Tak uvidím."

Dnešní den Kristýny Sklenářové: "Při ranním lyžování mi byla malinko zima, ale odpoledne jsme si to vynahradili sjezdem červené sjezdovky, kde mě to moc bavilo. Je vidět můj posun v lyžování. Uvidíme, jak zítřejší závody."

Dnešní den Aničky Novotné: "Dopoledne jsme si udělali výlet do Polska a poté jsme se zahřáli teplým čajem na Pomazkách. Odpoledne jsme trénovali bruslení a klasiku na zítřejší běžecké závody. Dnešní den se mi líbil, akorát mě už bolí nohy. Ale bolest určitě spánkem zaženu."

Schránka důvěry

anonymně do rukou ředitelky školy.

Odběr novinek

automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

Projekty

jsme zapojeni do těchto projektů...

>>> více o projektech

EVVO

Environmentální vzdělávání, výchova a osvěta

>>> více o EVVO

Galerie prací žáků

prohlédněte si práce našich žáků...

>>> zobrazit práce

Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy a Mateřské školy ve Velké Losenici.

Základní škola a Mateřská škola
Velká Losenice,

příspěvková organizace
Velká Losenice 248, 592 11
skola@losenice.cz

Dnes je 17. června 2019
Svátek má Adolf