DOBROU NOC S POHÁDKOU 10.3.2020

10.3.2020

Ze čtvrtka 5. 3. na pátek 6. 3. 2020 proběhla v naší škole nová školní aktivita s názvem Dobrou noc s pohádkou, kdy měly děti z první, druhé a třetí třídy možnost přespat ve škole. Bylo připraveno pět stanovišť, na kterých děti plnily zadané úkoly zaměřené na klasické pohádky, a zároveň prověřovaly jejich znalosti. Dále nás čekala večeře a také nejvíce očekávaná stezka odvahy po budově školy, kde na děti čekaly pohádkové bytosti s úkoly. Chodilo se ve tmě, pouze za světla baterek. Když si všechny děti prošly stezkou, pomalu jsme se připravovali ke spánku. Proběhla večerní hygiena a děti čekala poslední pohádka na dobrou noc.

Druhý den ráno po probuzení a hygieně si děti začaly uklízet své spacáky a následovala snídaně. Poté začalo slavnostní předávání Pohádkového vysvědčení, ve kterém každý našel velkou jedničku za statečnost při nocování ve škole. Nechyběla také zasloužená sladká odměna. Nakonec si pro děti přišly paní učitelky a odvedly je do svých tříd.

Spokojené byly nejen děti, ale i paní učitelky a všichni asistenti, protože děti byly moc hodné, soustředěné na úkoly a poslušně respektovaly pokyny vedoucích aktivit. Věříme, že atmosféra celé akce na Vás dýchne z fotografií, které přikládáme...

 

Schránka důvěry

anonymně do rukou ředitelky školy.

Odběr novinek

automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

Kalendář akcí

akce v následujícím období

Projekty

jsme zapojeni do těchto projektů...

>>> více o projektech

EVVO

Environmentální vzdělávání, výchova a osvěta

>>> více o EVVO

Galerie prací žáků

prohlédněte si práce našich žáků...

>>> zobrazit práce

Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy a Mateřské školy ve Velké Losenici.

Základní škola a Mateřská škola
Velká Losenice,

příspěvková organizace
Velká Losenice 248, 592 11
skola@losenice.cz

Dnes je 8. srpna 2020
Svátek má Soběslav