Rok se s rokem sešel a zájemci z osmé a deváté třídě měli možnost opět vyrazit na vodácký kurz. Již potřetí jsme vyrazili na Vltavu, kde nám veškerý potřebný azyl zajišťuje Kemp Viking. Žáci mají možnost zkusit oblíbený rekreační sport, poznat krásy přírody okolo Vltavy v jižních Čechách a v neposlední řadě posilovat vztahy mezi kamarády. Často si také musí umět poradit sami, překonat nějakou nekomfortní situaci a také leckdy strach ze sjížděného úseku. Všichni letošní vodáci si vedli moc dobře a Vltavu jsme pokořili bez větších obtíží. Velký podíl na tom má kolega Pohanka, který je zkušený vodák a paní Rosecká, která je tam vždy pro všechny. Letos se k nám do vodáckého týmu připojila paní učitelka Vejvodová a byla též pasovaná na vodačku. Děkuji jim a za rok se sejdeme zase na Vltavě.
Lucie Zezulová
© 2026 Základní škola a Mateřská škola Velká Losenice, příspěvková organizace, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO